Zuzanna żyrafa- sama sobie poradzę!

Twórcy

 

Scenariusz, reżyseria, choreografia: Anna Miłej,

współpraca: Małgorzata Kosik

Muzyka: Marcin Nierubiec, Witold Karolak

Tekst piosenek: Małgorzata Kosik

Scenografia, kostiumy, produkcja: X-RAY Agencja & Małgorzata Kosik

Grupa przyjaciół – Zuzanna Żyrafa, Pola Papuga, Słoń Seba i dwie Małpki Miki i Koko, postanawiają wybudować w dżungli wspólny dom – zupełnie taki, jaki mają u ludzie.

Zuzanna żyrafa, to zabawne  przedstawienie dla najmłodszych, o przyjaźni , tolerancji , dobrym i złym zachowaniu. Poprzez taniec i piosenki dzieci poznają  przygody wspaniałych przyjaciół żyrafy, słonia , papugi i dwóch małpek. Jak każdy z nas, nasi bohaterowie mają wady i zalety. Każdy przecież jest inny, ale każdy z nas  jest potrzebny to musical napisany na podstawie znanych  piosenek małpki Dj Miki. Piosenka tytułowa ma ponad 50 mln odsłon na youtubie

 

Piątka przyjaciół mieszkająca w dżungli postanawia wybudować wspólny dom, taki jak mają ludzie. Czym jest przyjaźń? Czy Zuzanna żyrafa sama sobie poradzi?

Kogo spotka w ciemnym lesie? Kto ją uratuje, a kto  najbardziej plotkuje?Czy wiecie który z  bohaterów rozkręci najlepszą zabawę ?

Jak przyjdziecie ,to wszystkiego się dowiecie. Zapraszamy do teatru na przedstawienie dla dzieci  Zuzanna żyrafa z piosenkami znanej małpki Dj Miki.

 

Fiku miku ,co jest w żółtym pojemniku?

Kto skrycie kocha żyrafę?

A  kto figluje, tańczy i skacze?

Czy papuga węża z sikawką widziała?

Czy tylko o nim plotkowała?

Jak do teatru przyjdziecie, to wszystkiego się dowiecie

Musical dla dzieci Zuzanna żyrafa już na wiosnę w Scenie RELAX.