Prawda – spektakl Sylwestrowy

TWÓRCY

Autor: Florian Zeller

Reżyseria: Wojciech Malajkat

Kostiumy: Sylwester Krupiński

OBSADA

Beata Ścibakówna,

Marta Żmuda Trzebiatowska,

Andrzej Zieliński,

Tomasz Sapryk

Spektakl grany jest w lokalizacji: Mała Warszawa, ul. Otwocka 14, Warszawa

 

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Spędź z nami sylwestrowy wieczór!

Dołącz do nas w Małej Warszawie na najbardziej wyjątkowy wieczór sylwesterowy w Stolicy! Teatr to zawsze dobry pomysł, a jeśli chodzi o planowanie Twojego sylwestrowego wieczoru, nie ma na co czekać!W Małej Warszawie mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę sylwestrową. Zanurz się w niepowtarzalnej atmosferze spektaklu „Prawda”, ciesz się ekskluzywnym towarzystwem gwiazd.

Zaplanuj ten wieczór właśnie z nami i zadbaj o to, by Twoja końcówka roku była naprawdę niezapomniana. 

Bo jeśli nie teraz, to kiedy? Zarezerwuj już dziś!

Mała Warszawa: Perła Pragi o Krok od Centrum

Oferujemy nie jeden, ale dwa pokazy  spektaklu „Prawda” – o godzinach 17:00 i 19:30.

Co by był za sylwestrowy wieczór bez bąbelków? W przerwie między spektaklami zapraszamy na lampkę wina musującego, aby wspólnie wznieść toast za nadchodzący Nowy Rok. 

Po spektaklu skosztuj bogatej oferty  baru, a to wszystko zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy! 

Twoja wygoda jest dla nas priorytetem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie również miejsce na naszym parkingowym terenie.

Odkryj miejsce, które kryje w sobie magię i historię w samym sercu Pragi – Mała Warszawa. Zachwyć się industrialnym wnętrzem, które tchnie niepowtarzalnym klimatem i łączy przeszłość z teraźniejszością. 

 

O spektaklu: 

 

Czy prawda zawsze wychodzi na jaw, a może każdy ma własną? I czy kłamstwa rzeczywiście mają krótkie nogi? Odpowiedzi na to pytania dostarczy najnowsza komedia „Prawda” w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Michel (w tej roli Andrzej Zieliński) jest mistrzem manipulacji. Swoje wszystkie słabości i błędy potrafi ukryć pomiędzy kłamstwami a niedopowiedzeniami, które bawią do łez. Ale czy tak można żyć bez końca? Podczas siedmiu wyjątkowych scen czwórka przyjaciół zmierzy się z abstrakcyjną i niewiarygodną historią, która zmieni ich wszystkich.
„Prawda” to brawurowa komedia o historii pewnego kłamstwa. Choć w spektaklu nie pada choć jedno szczere słowo, to bohaterowie nauczą się o prawdzie naprawdę wiele!

Czas trwania spektaklu: 90 minut